RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Kāpēc un kā pārdomāti veidot personīgo zīmolu sociālo mediju vietnēs?

4. marts, 2019

Otrdien, 26. martā, plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes, 111. auditorijā, Āzenes ielā 12, notiks seminārs par personīgā zīmola veidošanu sociālo mediju vietnēs Facebook un LinkedIn. Šis jautājums mūsdienās ir īpaši aktuāls, jo darba devēji par potenciālajiem darbiniekiem arvien biežāk informāciju meklē arī sociālo mediju vietnēs.

Mūsdienās personīgās zīmolvedības jēdziens plaši tiek saistīts ar interneta vidi un to informāciju, kādu par konkrēto cilvēku darba devējs vai sadarbības partneris var atrast, piemēram, Google meklētājā vai sociālajos tīklos. Šī informācija nereti var būt izšķiroša darba devēja izvēlē pieņemt vai nepieņemt konkrēto kandidātu darbā. Seminārā runāsim, kā mērķtiecīgi un pareizi veidot savu personīgo zīmolu interneta vidē, lai tas palielinātu veiksmīgas karjeras un uzņēmējdarbības izredzes nākotnē.

Semināru vadīs Inga Daliba, personīgās zīmolvedības konsultante, personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma «DarbaGuru» un personīgās zīmolvedības akadēmijas «DarbaGuru Academy» vadītāja, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un «Business Network International» biedre, grāmatas «Personāla atlases mārketings: kā rekrutēt veiksmīgāk. Facebook, LinkedIn un tīklošanas izmantošana kandidātu uzrunāšanai» autore.

Semināra galvenie temati:

• personīgais zīmols un tā izveides pamatelementi;
  • e-reputācija – kā to veidot un kā tā palielina vai samazina karjeras izredzes nākotnē;
  • profesionālās sociālo mediju vietnes LinkedIn izmantošana pašprezentācijai, darba un karjeras iespēju iegūšanai;
  • biežāk pieļautās komunikācijas kļūdas sociālo mediju vietnēs Facebook un LinkedIn.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu .