RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Ikgadējā zinātniskā Baltijas biznesa menedžmenta konference ASBBMC 2023

20. aprīlis, 2023
.
.
.

Biznesa mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA sadarbībā ar Banku augstskolu un Rīgas Ekonomikas augstskolu (SSE Riga) aicina Jūs piedalīties ikgadējā zinātniskā Baltijas biznesa menedžmenta konferencē ASBBMC 2023.
Katru gadu konferencē piedalās Latvijas un ārvalstu augstskolu pētnieki un doktoranti, nozaru pārstāvji, tādējādi nodrošinot kvalitatīvu konferences darbību vairākās zinātniskajās sekcijās un zinātniskās pieredzes apmaiņu.
16. Ikgadējā starptautiskā zinātniskā Baltijas biznesa menedžmenta konference " IN SEARCH OF A WAY OUT OF THE MULTICRISIS: CHALLENGES AND OPPORTUNITIES" ASBBMC 2023, notiks 2023. gada 1.-3.jūnijā, Rīgā. Konferences norises vieta: RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6. Konferences darba valoda – angļu. 
Pasaule šobrīd saskaras ar dažādām krīzēm, tostarp, COVID-19 pandēmiju, Krievijas iebrukumu Ukrainā, klimata pārmaiņām, ekonomisko nevienlīdzību, politisko nestabilitāti un sociālo netaisnību. Šīs krīzes ir radījušas negatīvu ietekmi uz indivīdiem, kopienām un valdībām visā pasaulē. Taču jebkura krīze rada arī unikālas iespējas inovācijām, sadarbībai, pozitīvām pārmaiņām un efektīvas politikas veidošanai uzņēmējdarbības un sabiedrības nākotnei. 
Konferences galveno runātāju sesijas, paneļdiskusijas un interaktīvi semināri nodrošinās dalībniekiem platformu, lai diskutētu par šo krīžu cēloņiem un sekām, identificētu iespējamos risinājumus un efektīvas to īstenošanas stratēģijas. Dalībniekiem būs iespējas dalīties ar savu jaunāko pētījumu rezultātiem un praktisko pieredzi ar kolēģiem un ekspertiem, iesaistīties konstruktīvā dialogā. 
Mēs aicinām pētniekus, doktorantus, praktiķus un ieinteresētās personas iesniegt kopsavilkumus un pilnus rakstus savām prezentācijām:

Pagarinātais kopsavilkumu iesniegšanas termiņš: līdz 2023.gada 15.maijam
Paziņojums par kopsavilkuma akceptu: līdz 2023.gada 18.maijam
Pilna raksta iesniegšana publikācijai: līdz 2023.gada 15.augustam

Rakstus būs iespēja publicēt žurnālā “Journal of Business Management” (ISSN 1691-5348), RISEBA un Banku augstskolas kopīgi publicēts atvērtās piekļuves zinātniskais žurnāls, indeksēts ERIH PLUS, EBSCO, COPERNICUS, DOAJ.

Lūdzu, skatiet konferences programmu pielikumā.

Konferences mājas lapa: www.asbbmc.eu 

“Journal of Business Management” mājas lapa: JOURNAL OF BUSINESS MANAGEMENT (riseba.eu)
 

Kopīgot rakstu

Jaunumi