RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

EIT Climate-KIC Climate Innovation Leadership Programme

24. novembris, 2020

Jaunums RTU maģistrantūras studentiem - piedāvājums piedalīties jaunā starptautiskā pilotprojektā!

RTU sadarbībā ar EIT Climate-KIC piedāvā RTU maģistrantūras studentiem iespēju piedalīties starptautiskā pilotprojektā EIT Climate-KIC Climate Innovation Leadership Programme! Programmas partneri ir prominentas Eiropas universitātes.

Programma piedāvā unikālu iespēju padziļināti apgūt inovācijas un sistēmu  pārmaiņas, iegūt jaunas iemaņas klimata un pārmaiņu vadības jomā.

Programma ilgs no 2021. gada februāra līdz decembrim, to veido 3 interaktīvas komponentes:

• personības attīstība: starpdisciplināras un starptautiskas grupu koučinga sesijas;
  • iedvesmaSparks! - lekcijas par aktuāliem tematiem un padziļināti papildu studiju kursi;
  • mācīšanās darot: starptautiska vasaras skola un personīgais projekts. Vasaras skolas plānotas dažādās Eiropas valstīs, kopā vairāk kā  300 dalībniekiem.

Šī ir iespēja RTU maģistrantam attīstīt savas kompetences un kļūt par daļu no Eiropas profesionāļu kopienas, kas spēj rada reālus sistēmiskus risinājumus klimata pārmaiņu mazināšanai.

Pilotprojektā tiks uzņemti tikai 15 studenti.

Pieteikšanās termiņš: 2020. gada 13. decembris

Programmas izmaksas sedz EIT.

Papildus informācija un pieteikšanās