RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Aicinām vēlētu akadēmisko personālu piedalīties specializētajās mācībās

16. septembris, 2022

RTU ievēlētam akadēmiskajam personālam ir iespēja mācīties Eiropas Sociālā fonda projekta “Rīgas Tehniskās universitātes akadēmiskā personāla stiprināšanas stratēģiskās specializācijas jomās” Nr. 8.2.2.0/18/A/017 ietvaros. Mācības notiks šī gada oktobrī un novembrī.

Šajā studiju semestrī plānotās specializētās mācības par dažādām tēmām:

• «Starpkulturālie konflikti un to risināšanas prasmes».
  • «Jauniešu psiholoģija. Mūsdienu jaunietis un darbs ar viņu»;
  • «Izdegšana darbā»;
  • «Etiķete e-vidē, profesionālā komunikācija»;
  • «Saskarsmes kultūra un kompetences darbā ar studentiem»;
  • «Digitālās multimediju prasmes, digitālā ētika» (onlien);
  • «Datu drošība» (onlien);
  • «Etiķete ārzemju braucienos/konferencēs un uzņemot starptautiskos viesus»

Vairākām tēmām tiek piedāvāti vairāki atkārtojumi, lai var izvēlēties ērtāko laiku. Apmeklējot seminārus un konferenci, tā dalībnieki pēc novērtējuma anketas aizpildīšanas saņems sertifikātu par dalību apmācībās.

Cilvēku skaits specializēto mācību grupā ir ierobežots, tādēļ lūdzam pieteikties laicīgi. Ja netiek nokomplektēta grupa (vismaz 10 cilvēku), tad mācības tiek atceltas.

Pieteikšanās:

Lai apskatītu apmācību programmas un datumus lūgums skatīt kalendāru. Lai pieteikties semināriem un konferencēm, lūgums aizpildīt anketu. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, pēc elektroniskas pieteikšanās, saņemsiet atbildes e-pastu par dalības apstiprināšanu.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu .