Zinātnieki aicināti pieteikties dalībai RTU Inovāciju un jauno tehnoloģiju konferencē

1. februāris, 2012

Ikviens RTU zinātnieks, kurš vēlas prezentēt izstrādātās jaunākās un praktiski pielietojamās tehnoloģijas un produktus, ir aicināts piedalīties ikgadējā Inovāciju un jauno tehnoloģiju konferencē, kas 3. aprīlī notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1.

Lai piedalītos konferencē, zinātnieki aicināti aizpildīt pieteikuma formu, norādot informāciju par izstrādni, kuru plānots prezentēt. Pieteikums līdz 24. februārim jānosūta RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centram uz e-pasta adresi .

RTU Inovāciju un jauno tehnoloģiju konferencē tiks prezentēti RTU fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu rezultāti, kā arī tajā būs iespēja piedalīties ikvienam RTU zinātniekam ar to izstrādātiem pētījumiem.

Konference tiks organizēta posteru sesijas formā, kas dalībniekiem dos iespēju brīvā un neformālā veidā prezentēt izstrādātos pētījumus. Posteru maketēšanu un druku nodrošinās RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs.

RTU Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference Rīgas Tehniskajā universitātē tiek rīkota ar mērķi veidot sadarbību starp zinātniekiem un uzņēmējiem.

Konferenci organizē RTU Zinātņu daļas Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs. Iegūt papildu informāciju par konferenci iespējams, sūtot e-pastu:
, kā arī zvanot pa tālr.: 67089179 (Linda Šufriča).

RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs

1. februāris, 2012 plkst. 16:05