Vācu valodas kursi Ilmenavā

24. februāris, 2012

Ilmenavas Tehniskā universitāte no 11. augusta līdz 29. septembrim aicina piedalīties starptautiskajos vācu valodas vasaras kursos. Tiek piedāvāti vairāki kursi.

Intensīvais kurss «Vācu valoda, ekonomika un kultūra» visiem zināšanulīmeņiem. Kursā iekļautas ne tikai vācu valodas nodarbības, bet arī lekcijas un diskusijas par Vācijas ģeogrāfiju, vēsturi, kultūru, ekonomiku, dažādu uzņēmumu un iestāžu apmeklējumi.

Specializētais vācu valodas kurss «Fachsprache der Technik» tehnisko fakultāšu studentiem un strādājošajiem ar labām vācu valodas priekšzināšanām (Mittelstufe vai Oberstufe līmenī). Programmā iekļauti arī pētniecības centru un laboratoriju apmeklējumi, ekskursijas uz uzņēmumiem.

Intensīvais sagatavošanās kurss DSH eksāmenam.

Valodas apmācība notiek nelielās grupās, kas tiek veidotas pēc zināšanu līmeņiem.

Pieteikšanās un sīkāka informācija līdz 1. jūlijam.

Technische Universität Ilmenau
Internationaler Sommerkurs