Sveicam Gunta Boles Balvas laureātus!

22. decembris, 2011

Reizi gadā, īsi pirms Ziemassvētkiem, arhitekti un būvnieki pulcējasRTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē (APF), lai suminātu latviešu būvinženiera,Goda doktora un Triju Zvaigžņu ordeņa Zelta goda zīmes kavaliera GuntaBoles balvas laureātus. Gunta Boles iedibinātā balva tiek piešķirta vienamlabākajam RTU APF un vienam labākajamBūvniecības fakultātes (BF) studentam.

Tradicionāli Gunta Boles balvas ieguvēju vārdi tiek turētinoslēpumā līdz pat apbalvošanas brīdim. Vērtēšanas komisijai G. Boles pilnvarotāpārstāvja arhitekta Jura Skalbergu vadībā šogad bija jāizvērtē četri BFstudentu un seši APF studentu pieteikumi. Lai noskaidrotu divus labākosstudentus, tika vērtētas viņu sekmes un zināšanas, studiju darbu un projektukvalitāte un svešvalodu prasme. Spraigās diskusijās žūrija nolēma – 2011. gadaG. Boles balvu piešķirt BF maģistrantei Santai Kalvai un APF diplomandam HelmutamKaugeram.

Balvu fondu veido atskaitījumi no Gunta Bolespersoniskajām iemaksām un viņa Prēmijas fondam ar testamentu novēlētajām akcijudividendēm. Šogad katras fakultātes laureāts balvā ieguva 2600 ASV dolārus.

Apsveicam balvasieguvējus!

APF