Starptautiskie kursi Ķīles universitātē

27. decembris, 2011

No 16. jūlija līdz 10. augustam Ķīles Kristiāna-Albrehta universitātē (Christian-Albrechts-Universität uz Kiel) notiks starptautisks vasaras kurss, savukārt no 3. līdz 28. septembrim universitāte aicina studiju interesentus uzlabot vācu valodas zināšanas.

Vasaras kursa programmā iekļautas vācu valodas nodarbības  sākot no B1 līdz C1 līmenim, zinātniskas prezentācijas, lekcijas par Vācijas politiku, ekonomiku, kultūru, vēsturi, ekskursijas pa Ziemeļvāciju (plānots apmeklēt Hamburgu, Lībeku, Ziemeļjūru u. c.). Būs arī plaša kultūras un izklaides programma.

Dalībniekiem kursa noslēgumā tiks izsniegti sertifikāti un 6 ECTS.

Piedalīties vasaras kursā var ikviens vecumā no 18 līdz 50 gadiem.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 1. jūnijam.

Informācija par starptautisko vasaras kursu atrodama universitātes mājaslapā.

Septembrī notiekošajos vācu valodas kursos aicināti piedalīties studenti, kas 2012./2013. akadēmiskajā gadā plāno uzsākt studijas kādā no Vācijas augstskolām un vēlas uzlabot savas vācu valodas zināšanas. Tiek piedāvāts kurss gan iesācējiem, gan interesentiem ar priekšzināšanām. Arī valodu kursu programmā ir iekļautas ekskursijas un kultūras programma.

Pieteikties uz valodas kursu var līdz 10. jūlijam.

Par vācu valodas kursu studiju interesentiem lasiet šeit.

27. decembris, 2011 plkst. 16:58