Seminārs par sasniegto siltumenerģijas ietaupījumu renovētajās daudzdzīvokļu mājās

16. novembris, 2011

16. novembrī Rīgas Tehniskās universitātes telpās, Kaļķu ielā 1, 317.a auditorijā, notiks seminārs «Ieguvumi no daudzdzīvokļu māju renovācijas».

Klātesošie tiks informēti par renovēto ēku ieguvumiem saistībā ar ERAF aktivitāti «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi» – paveiktajiem darbiem un iegūto siltumenerģijas ietaupījumu.

Ar prezentāciju uzstāsies AS «Inspecta Latvia» (Tehnisko ekspertu asociācija) vadošā energoauditore Natālija Beļska, māju renovācijas pieredzē dalīsies SIA «Ekodoma» projektu vadītājs Artūrs Biedris.

Semināru varēs vērot arī tiešsaistē.

Sīkāku informāciju par pasākumu var saņemt Ekonomikas ministrijā, e-pasts: v.lv vai 67013240.

Pasākumu organizē Ekonomikas ministrija un Rīgas Tehniskā universitāte saistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk».  Plānots, ka semināri notiks visu mācību gadu katra mēneša trešajā trešdienā. Katrs seminārs tiks veltīts konkrētai tēmai – sākot no jaunumiem apsaimniekošanas nozarē, beidzot ar aktualitātēm mājokļu renovācijā un iespējām šim mērķiem piesaistīt ERAF līdzfinansējumu. Šāds semināru cikls notiek jau otro gadu.

Semināra darba kārtība

18.00–18.30 Daudzdzīvokļu mājas Gaujas ielā 13, Valmierā renovācijas process un rezultāti. A. Biedris
18.30–18.40 Jautājumi un atbildes
18.40–19.10 Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju rezultāti un to analīze. N. Beļska