«RTU/Inspecta» sagrauj «Ķekavu» un svin 100. uzvaru

14. novembris, 2011
.
.
.

Pie simtās uzvaras Latvijas čempionāta virslīgā florbolā tikusi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda «RTU/Inspecta», kas viesos ar rezultātu 11:2 sagrāva «Ķekavas» florbolistus.

Pirmo periodu «RTU/Inspecta» uzvarēja ar rezultātu 4:2, neliecinot par to, ka spēles turpinājumu varēs raksturot šādi – vienos vārtos. Otrās trešdaļas vidū iestājas lūzums spēlē, kad RTU florbolisti īsā laika periodā guva trīs vārtus, palielinot pārsvaru līdz 7:2 un liekot mājinieku trenerim, bijušajam Latvijas izlases hokejistam Andrejam Maticinam veikt vārtsargu maiņu. Trešajā periodā RTU florbolisti guva vēl četrus (!) vārtus, uzstādot ļoti nepieklājīgu gala rezultātu – 11:2.

Uzvarētājiem lielisku spēli aizvadīja divi bijušie «Ķekavas» florbolisti – Kristians Lisovskis un Atis Blinds. Kristians guva divus vārtus un izdarīja četras rezultatīvas piespēles, savukārt Atis spēles protokolā atzīmējās ar 2+2. Par šī mača labāko spēlētāju uzvarētāju komandā tika atzīts Oskars Kirkils, kurš izcēlās ar diviem gūtajiem vārtiem.

«RTU/Inspecta» komandai šī kļuva par 100. uzvaru pamatlaikos Latvijas virslīgas čempionātu regulārajā sezonā. Līdz šim līdzīgu sasniegumu iespējušas vien sešas komandas.