RTU Zinātniskajā bibliotēkā atklās Grāmatu krātuvi

1. septembris, 2011

Pirmdien, 5. septembrī, plkst. 15 Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskajā bibliotēkā (RTU ZB), Ķīpsalas ielā 10, tiks atklāta Grāmatu krātuve – griezīsim lentu un darīsim atkal pieejamu  bibliotēkas krātuves krājumu  lietotājam.

Pagrabstāvā, kur glabājas Latvijas visbagātākais iespieddarbu krājums inženiertehniskajās un dabaszinātņu jomās, jaunajos mobilajos plauktos savu vietu atkal ir ieņēmuši gandrīz pieci kilometri grāmatu, žurnālu, standartu u. c. dokumentu, tostarp – retumi pat no 18. gs.  Vēl  3,5 km plauktu pagaidām ir tukši. Tajos būs vieta arī mazāk pieprasītajam krājumam no bibliotēkas filiālēm, kuras pēc pāris gadiem tiks koncentrētas jaunajā bibliotēkas korpusā, kas taps Ķīpsalas vienotā teritoriālā kompleksa ERAF projektā.

Savukārt 1. stāva foajē tiks atklāta fotogrāfa un datorgrafiķa  Ingusa Evertovska fotoizstāde «AVIO BANDĪTISMS» – mirkļi Rīgas svētku aviošova laikā.

Vai daudz ir tādu, kam negribas lidot? Sapņos, domās, reāli... Sākot jauno mācību gadu, ZB novēl: drosmīgu, kādreiz pat pārgalvīgu radošo domu lidojumu un iespējas ideju realizācijai! Prasmīgu lidojumu, ne lidināšanos «pa mākoņiem»!

Un – kā jau ziņots, 3. stāvā aplūkojama mākslinieces Daces Runčas gleznu izstāde.

Lai studējot nezūd aizrautība!

RTU ZB

1. septembris, 2011 plkst. 9:32