RTU un Rīgas dome vienojas kopīgā vīzijā par Daugavas kreisā krasta attīstību

10. janvāris, 2012

11. janvārī Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē (RTU APF) notika RTU pārstāvju un Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova tikšanās, kurā tika stāstīts par RTU vīzijas realizāciju Ķīpsalā.

Skatīt galeriju

rigas_meers_kipsalaa.jpgSarunā ar N. Ušakovu iesaistījās RTU rektors Lenoīds Ribickis, Stratēģiskās attīstības departamenta direktors Mareks Zeltiņš, APF dekāns Uģis Bratuškins un Studentu parlamenta priekšsēdētājs Juris Iljins, diskusijās piedalījās mācību prorektors Uldis Sukovskis, kanclers Ingars Eriņš, rektora vietnieks biznesa atbalsta un attīstības jautājumos Modris Ozoliņš, rektora vietnieks saimnieciskajos jautājumos Aivars Rubenis un RTU Attīstības fonda izpilddirektors Artūrs Zeps.

Rektors iepazīstināja Rīgas mēru ar RTU teritorijā esošajām ēkām, to izvietojumu, kā arī jauno ēku būvniecību, kas pilnībā tiks pabeigta pēc  5–6 gadiem. M. Zeltiņš izklāstīja ideju par to, ka pēc diviem gadiem Ķīpsala izskatīsies daudz pievilcīgāk. «Daugavas kreisais krasts būs pilsētas akadēmiskais centrs», paredzēja M. Zeltiņš.

Pēc iepazīšanās ar RTU pārstāvju informāciju un priekšlikumiem, N. Ušakovs izteica trīs svarīgākos uzdevumus. Pirmkārt, «būs nepieciešama aktīva sadarbība ar AS «Rīgas Satiksme»», otrkārt, jāpārveido infrastruktūra Pārdaugavā, treškārt, RTU jāveido vēl ciešāka sadarbība ar Rīgas domi un LU tām piederošo un plānoto ēku jautājumā.

RTU Informācijas centrs

10. janvāris, 2012 plkst. 17:12