RTU struktūrvienības piedalās kampaņā «Uzslavē labu servisu!»

5. marts, 2012

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) IT Lietotāju atbalsta centrs un Ķīpsalas peldbaseins martā piedalās kampaņā «Uzslavē labu servisu!». Kampaņas noslēgumā – 12. aprīlī – tiks noteiktas un paziņotas uzslavētākās Latvijas iestādes un uzņēmumi.

Sākot ar 1. martu, RTU struktūrvienības varēs uzslavēt pēc izvēles šādos veidos:

Kampaņas laikā labserviss.lv mājaslapā ir pieejams speciāli izveidots «uzslavēšanas rīks», kur ikvienam ir iespēja atstāt pozitīvu uzslavu rakstiski: katram uzņēmumam ir izveidots īpašs profils ar logotipu, nosaukumu un web adresi, lai klientam būtu ērtāk uzņēmumus atpazīt, redzēt novērtējumu un visas pozitīvās uzslavas, kas jau izteiktas.

Visi uzslavēšanas kanāli būs pieejami līdz 2012. gada 31. martam.

Kampaņu «Uzslavē labu servisu!» veido divas vienlīdz būtiskas sadaļas – sabiedrības uzslavas, kas tiek izteiktas visa marta laikā par dalībnieku, kas snieguši izcilu klientu servisu, un klientu servisa novērtējums, ko veic sadarbības partneris DIVE Latvija un kura pētījuma rezultāti tiks prezentēti, kampaņai noslēdzoties.

Kampaņas mērķis ir aicinājums sabiedrībai – novērtēt pozitīvo visapkārt un uzslavēt labu apkalpošanu. Kampaņas misija ir celt klientu apkalpošanas kvalitāti Latvijā.

Kampaņa «Uzslavē labu servisu!» Latvijā norisināsies jau astoto gadu. Šogad tajā iesaistījies rekordliels uzņēmumu un organizāciju skaits – vairāk nekā 150 organizāciju ar 1700 klientu apkalpošanas vietām visā Latvijā, tostarp arī Rimi, Statoil, Lido, McDonald's, Starptautiskā lidosta Rīga, Lattelecom, K-Rauta, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Elkor, Ze Donats, Cinamon, Oriflame, Madara, Hotel Jūrmala SPA& Conference Centre, Double Coffee, Lursoft, Venden, Zvaigzne ABC un daudzi citi.

Ar visiem dalībniekiem iespējams iepazīties ŠEIT!

LabsServiss.lv pasākumus organizē «IDEA HOUSE» – kompānija, kas organizēkonferences, seminārus, apmācības, publiskos pasākumus u. c.

RTU Informācijas centrs

5. marts, 2012 plkst. 12:17