RTU notiks diskusija promocijas darba vadītājiem

16. decembris, 2011

Ceturtdien, 22. decembrī, plkst. 9.30 RTU galvenajā ēkā, Kaļķu ielā 1, 201. telpā norisināsies diskusija promocijas darba vadītājiem «Promocijas darba vadītāju brokastis».  Diskusijas temats – «Doktorantu iesaistīšana starptautiskos un vietējos projektos. Finansējuma piesaistīšana, zinātnisko projektu meklēšana un pieteikšana».

Diskusijā aicināts piedalīties ikviens promocijas darba vadītājs. Dalībulūgums iepriekš apstiprināt, sūtot e-pastu: vai piezvanot pa tālr. 67089870.

Tuvojoties gada nogalei, kad gaisā virmo piparkūku smaržas, visi atskatās uz iepriekšējā gadā padarīto un kaldina plānus jaunajam gadam, aicināti kopā promocijas darba vadītāji, lai dalītos savā pieredzē par doktorantu iesaistīšanu starptautiskos un vietējos projektos. Runātu parfinansējuma piesaistīšanu, zinātnisko projektu meklēšanu un pieteikšanu. Temata izvēle nav nejauša, to iepriekšējos pasākumos ir vēlējušies izrunāt paši promocijas darba vadītāji.

Diskusijā aicināti piedalīties arī promocijas darba vadītāji no LatvijasUniversitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Rīgas Stradiņa universitātes.

«Promocijas darba vadītāju brokastis» jau var saukt par tradīciju – RTU Doktorantūras skolas semināru plānā tā ierakstīta reizi divos mēnešos. Šajās tikšanās reizēs kopā sanāk Rīgas Tehniskās universitātes promocijas darba vadītāji, lai diskutētu par būtiskiem jautājumiem, kā arī apkopotu ierosinājumus doktorantu studiju procesa uzlabošanā un pilnveidošanā.

RTU Doktorantūras skola

16. decembris, 2011 plkst. 8:57