RTU noslēdz līgumu ar SIA «Knauf»

1. decembris, 2011

Lai sadarbotos studiju un pētniecības darbā, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) noslēgusi līgumu ar SIA «Knauf». Līgumu 30. novembrī parakstīja RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un SIA «Knauf» valdes priekšsēdētājs Jānis Kraulis.

Līgums paredz uzņēmuma atbalstu universitātei inženiertehnisko speciālistu sagatavošanā, pētniecības darbā, studiju vides pilnveidošanā, zināšanu un tehnoloģiju pārnesē.

Būvmateriālu un būvniecības sistēmu ražotājs «Knauf» apņēmies nodrošinātprakses vietas un atbalstīt stipendiju konkursu RTU studentiem, kā arī sadarboties akadēmisko un profesionālo studiju programmu izstrādē un pilnveidošanā, pētniecisko darbu izstrādē, laboratoriju aprīkojuma izmantošanā un jaunu laboratoriju izveidē.

Noslēgtā vienošanās paredz, ka SIA «Knauf» pārstāvji piedalīsies studiju procesā kā vieslektori.

Savukārt universitāte apņēmusies piedalīties SIA «Knauf» aktuālo profesijas un tam atbilstošu izglītības standartu izstrādē un pilnveidošanā, kā arī uzņēmumam un universitātei aktuālu metodisko materiālu un rokasgrāmatu sagatavošanā un publicēšanā.

RTU Informācijas centrs

1. decembris, 2011 plkst. 18:54