RTU mācībspēki saņem «Grindeks» fonda «Zinātnes un izglītības atbalstam» prēmijas

29. decembris, 2011

29. decembrī notika AS «Grindeks» fonda «Zinātnes un izglītības atbalstam» tradicionālais, svinīgais pasākums, kurā par nozīmīgu ieguldījumu izglītības veicināšanā tika pasniegtas prēmijas arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) mācībspēkiem.

Skatīt galeriju

grindex_fonda_balva-2011.jpgPrēmijas piešķirtas: LZA korespondētājloceklei, RTU Bioloģiski aktīvo savienojumu ķīmijas tehnoloģijas katedras vadītājai profesorei Dr. chem. Mārai Jurei; LZA korespondētājloceklim, RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes dekānam profesoram Dr. chem. Valdim Kokaram; Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Farmācijas fakultātes Zāļu formu tehnoloģijas katedras docentei Irēnai Dabertei; RSU Medicīnas fakultātes Iekšķīgo slimību katedras docētājai farmakoloģijā docentei Santai Purviņai; Latvijas Universitātes (LU) Ķīmijas fakultātes Organiskās ķīmijas katedras asociētajai profesorei Andai Prikšānei; LU Ķīmijas fakultātes Augu fizioloģijas katedras asociētajam profesoram Uldim Kondratovičam.

Laureātu vidū ir Liepājas A. Puškina 2. vidusskolas ķīmijas skolotāja Nadežda Medne, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas bioloģijas skolotāja Lauma Micāne, Ogres 1. vidusskolas ķīmijas skolotāja Inese Orbidāne.

Īpašas atbalsta prēmijas saņēma Liepājas A. Puškina 2. vidusskola un Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža.

AS «Grindeks» fonds «Zinātnes un izglītības atbalstam» tika izveidots 2006. gadā ar mērķi atbalstīt un veicināt speciālistu izaugsmi un izglītošanu inženierzinātnēs, dabaszinātnēs, farmācijā un medicīnā. Piecu gadu laikā «Grindeks» fonds ir piešķīris stipendijas un prēmijas, kā arī atbalstījis veicinošos projektus vairāk nekā 425 tūkst. latu apmērā.

RTU Informācijas centrs

29. decembris, 2011 plkst. 11:49