RTU izcīna medaļas Latvijas XXII universiādes sacensībās slēpošanā, badmintonā un frisbijā

12. marts, 2012
.
.
.

Latvijas 22. universiādes sacensības slēpošanā notika 8. un 9. martā Rīgā, Uzvaras parkā. RTU studentu komanda izcīnīja 2. vietu kopvērtējumā. Komandas sastāvs: Jānis Puida (EEF, 3.k.), Emīls Ūdris (TMF, 4. k.), Andris Kivlenieks (BF, 3.k.), Raivo Kivlenieks (BF, 2.k.), Edgars Lielmanis (BF, 4. k.),  Kārlis Baltacis (TMF, 1. k.), Nauris Spalviņš (BF, 4.k.), Andris Jubelis (DITF, 1. k. maģ.).

Slēpošanā RTU studentiem – sudrabs

Sveicam RTU studentus!

Badmintonā RTU studentiem – zelts

10. martā Rīgā, Hanzas vidusskolā, norisinājās Latvijas XXII Universiāde badmintonā. Kopvērtējumā sieviešu un vīriešu konkurencē zelta godalgas izcīnīja Rīgas Tehniskās universitātes badmintonisti. Sieviešu komandas sastāvs: Lāsma Rutmane (IEVF, 4. k.), Ieva Lapsa (IEVF, 1. k.), Līva Deksne (IEVF, 3. k.), Jūlija Koroļova (IEVF, 1. k.). Vīriešu komandas sastāvs: Jānis Mētra (BF, 5. k.), Matīss Zvaigzne (ETF, 1. k.), Matīss Deksnis (DITF, 1. k.), Renārs Reklaitis (EEF, 1. k. maģ.).

Vīriešu vienspēlēs Matīss Deksnis izcīnīja 2. vietu un arī sieviešu vienspēlēs Jūlijai Koroļovai 2. vieta.  Vīriešu dubultspēles Matīss Zvaigzne ar Jāni Mētru izcīnīja zelta godalgas. Sieviešu dubultspēlēs Lāsma Rutmane un Jūlija Koroļova finālā uzvarēja LLU studentes un izcīnīja 1. vietu.

Sveicam RTU studentus un treneri Pēteri Kažemaku!

Frisbijā RTU studentiem – zelts un bronza, studentēm – sudrabs

frisbijs_studenti.jpg10.–11. martā Olimpiskajā sporta centrā, Rīgā, Latvijas XXII Universiādēnotika cīņas starp Latvijas augstākās izglītības iestāžu frisbija komandām. Vīriešu konkurencē par čempionu titulu cīnījās 8 augstskolas, bet sieviešu konkurencē 7 augstskolas.

Vīriešu konkurencē RTU studenti izcīnīja zelta un bronzas medaļas. Sieviešu konkurencē RTU studentes tika pie sudraba godalgas.

Sveicam RTU studentus un treneri Mārtiņu Taureni!