RTU IEVF studente uzvar Latvijas XXII Universiādes Galda tenisa sacensībās

13. decembris, 2011
.
.
.

10. un 11. decembrī Ķīmijas fakultātes (ĶF) telpās notika Latvijas XXII Universiāde galda tenisā, kurā piedalījās arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti. Sieviešu vienspēļu turnīrā par uzvarētāju kļuva RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) studente Baiba Bogdasarova, kura finālā pārspēja «mājinieci» Antru Vīnerti (LU).

Sieviešu vienspēļu turnīrā RTU pārstāvēja vēl Būvniecības fakultātes (BF) studente Ieva Indriksone un Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) studente Elīna Kupača, kuras attiecīgi ieņēma sesto un devīto vietu. Savukārt sieviešu dubultspēļu turnīrā Baiba Bogdasarova pārī ar Ievu Indriksoni finālā piekāpās LU meitenēm Antrai Vīnertei un Ramonai Galsonei.

Komandu ieskaitē RTU meitenes ar iegūtiem 18 punktiem izcīnīja otro vietu, par trīs punktiem atpaliekot no uzvarētājām – LU komandas. Trešo vietu ar izcīnītiem septiņiem punktiem ieguva Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) komanda. Sieviešu turnīrā kopā piedalījās desmit meitenes no četrām Latvijas augstākās izglītības iestādēm.

Vīriešu vienspēļu turnīrā RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) students Armands Cīrulis izcīnīja ceturto vietu, «mazajā finālā» ar rezultātu 2:3 zaudējot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) pārstāvim Jevgeņijam Gmirakam. Savukārt Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) studenti Māris Freibergs un Dmitrijs Javorskis ierindojās attiecīgi septītajā un 17. vietā. Interesanti, ka ceturtdaļfinālā nūjas krustoja abi RTU pārstāvji – A. Cīrulis un M. Freibergs, un šoreiz veiksmīgāks izrādījās Armands. Dubultspēlēs A. Cīrulis un M. Freibergs nodemonstrēja lielisku sniegumu un tikai finālā ar rezultātu 1:3 zaudēja LU pārstāvjiem Oļegam Kartuzovam un Jānim Cīrulim. Vēl viens interesants fakts – finālā viens pret otru cīnījās brāļi Cīruļi – Armands un Jānis.

Komandu ieskaitē RTU ar izcīnītiem 42 punktiem ieguva otro vietu. Pārliecinoši uzvarēja LU, kas kopvērtējuma ailē sev pretī ieraudzīja 67 punktus. Trešo vietu ar izcīnītiem 37 punktiem ieguva RSU galda tenisisti. Vīriešu turnīrā kopā piedalījās 20 pārstāvji no septiņām Latvijas augstākās izglītības iestādēm.