RTU Doktorantūras skolai gada jubileja

29. novembris, 2011

Otrdien, 29. novembrī, gada jubileju atzīmēja RTU Doktorantūras skola. Doktorantūras skola tika izveidota 2010. gada maijā, bet oficiāli atklāta ar izveidotu speciālu semināru plānu doktorantiem 2010. gada 29. novembrī. Tās izveidošanas autors un iniciators bija toreizējais RTU zinātņu prorektors, tagad – rektors, akadēmiķis Leonīds Ribickis.

Doktorantūras skola tika dibināta ar mērķi stimulēt pētniecības vidi un uzlabot pētniecības darba kvalitāti, veicināt starpdisciplināru sadarbību doktorantu vidū, sniegtu papildu zināšanas doktorantiem, kā arī veicināt studentu iesaistīšanos pētniecībā un rosināt viņus turpinātstudijas doktorantūrā.

«Doktorantūras skola līdzīgi kā mazs bērns savā pirmajā dzīves gadā iemācās nostāties uz kājām, spert pirmos soļus, pateikt pirmo vārdiņu unkopumā iegūst visas tās iemaņas, kas būs nepieciešamas tālākajā dzīvē, ko atliks tikai papildināt ar jaunu pieredzi. Tieši tāpat ir ar RTU Doktorantūras skolu – gada laikā izveidots stabils semināru plāns, ieviesta ikgadējā doktorantu anketēšana, izveidota aktīva sadarbība promocijas darba vadītājiem un, protams, pašiem doktorantiem,» uzrunājotklātesošos, teica Doktorantūras skolas projektu vadītāja Zane Skreija.

«Doktorantūras skola šā gada laikā ieguvusi ne tikai doktorantu simpātijas, tās organizētos seminārus atzinīgi vērtē arī promocijas darba vadītāji,» sveicot kolēģus pirmajā jubilejā, atzīmēja RTU zinātņu prorektora vietnieks profesors Tālis Juhna.

Doktorantūras skola pateicās visiem, kas atbalstījuši ar labu padomu un iesaistījušies veiksmīgā semināru norisē, īpašs paldies – RTU rektoram, Zinātņu prorektora dienestam, Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentam un IT Lietotāju atbalsta centram.

RTU Informācijas centrs

29. novembris, 2011 plkst. 16:15