RTU Doktorantūras skola sākusi datorprogrammas MatLab apmācības semināru

26. novembris, 2011

Ceturtdien, 24. novembrī, RTU Doktorantūras skolas sāka datorprogrammas MatLab apmācības semināru, kas norisināsies reizi nedēļā – katru ceturtdienu – līdz 15. decembrim Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, 105. auditorijā. Seminārus vadīs Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes profesors Pēteris Misāns.

Pirmās dienas seminārā reģistrējās 124 dalībnieki, no tiem – gandrīz puse RTU maģistranti un bakalauri, un tas liecina, ka RTU šīs datorprogrammas izmantošana ir ļoti populāra un nepieciešama ikvienam RTU inženierzinātņu studentam.

Jāmin, ka semināra tematus ir ierosinājuši paši doktoranti, izveidojot sešus tematiskos blokus.

• Kas ir MatLab, kā to izmantot.

• Elementārā grafika, matricas u. tml.

• Datu apstrāde, līkņu pielaikošana (aproksimācija, interpolācija), saite ar*.xls, vizualizācija.
Programmēšana, GUI veidošana.

• Diferenciālvienādojumi, elektriskie tīkli, procesi elektroierīces.

• MatLab Toolboxes (bibliotēkas, rīki).

Datorprogrammas MatLab apmācības semināriem vēl ir iespējams pieteikties, rakstot e-pastu .

RTU Doktorantūras skola

26. novembris, 2011 plkst. 10:34