RTU boulinga komanda sekmīgi sāk startu Amatieru boulinga līgā

27. decembris, 2011

Decembrī pēc Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Rektora kausa boulingā tika izveidota RTU mācībspēku un darbinieku komanda, kas sāka startu Amatieru boulinga līgā (ABL), izcīnot divas uzvaras.

Pirmajā kārtā RTU ar rezultātu 3:0 uzvarēja komandu «Next Project». Universitāti pārstāvēja Maksims Alekseičevs (DITF), kurš uzrādīja rezultātu 442 punkti, Andrejs Ābele (DITF) 441 punkts, Aleksandrs Korjakins (BF) 374 punkti un Jānis Ieviņš (Saimnieciskais dienests) 553 punkti.

Otrajā kārtā RTU tikās ar komandu «Smeshariki» un izcīnīja uzvaru ar 3:0, kur Maksims Alekseičevs uzrādīja rezultātu 405 punkti, Andrejs Ābele 397 punkti, Aldis Lapiņš 469 punkti un Jānis Ieviņš 490 punkti.

Pēc aizvadītām divām kārtām RTU ir negaidīti augstajā 2. vietā. Vīriešu reitingā 7. vietā ir Jānis Ieviņš, 18. vietā Aldis Lapiņš, 37. vietā Maksims Alekseičevs, 39. vietā Andrejs Ābele, 58. vietā Aleksandrs Korjakins.

RTU komandas sastāvu kopumā veido astoņi mācībspēki un darbinieki. Nākamajās kārtās komandai pievienosies kanclers Ingars Eriņš, Anita Pētersone (Saimnieciskais dienests) un Jānis Bartušauskis (IEVF).

Līgā startē 20 komandas, un sezonas laikā tiks aizvadītas 19 kārtas. ABLspēles tiek aizvadītas pēc tradicionāliem boulinga noteikumiem, katra komanda ar katru tiekas trīs reizes.

RTU Sporta klubs

27. decembris, 2011 plkst. 9:23