RTU BF komanda «Afanasijs Kuzmins» uzvar RTU Basketbola dienā

13. decembris, 2011

Sestdien, 10. decembrī, Rīgas Olimpiskajā Sporta centrā notika Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Basketbola diena, kurā noskaidroja labākās studentu «groza bumbas» komandas. Par Basketbola dienas uzvarētājiem kļuva Būvniecības fakultātes (BF) komanda ar nosaukumu «Afanasijs Kuzmins». Foto.

Turnīrā piedalījās 15 komandas, kas tika sadalītas trīs apakšgrupās. Spēles laikā katrā komandā varēja atrasties trīs spēlētāji. No katras apakšgrupas cīņu par godalgotajām vietām turpināja divas komandas, kas veidoja tā dēvēto «Final 6». Spēļu ilgums bija atkarīgs no meistarības – uzvar komanda, kas pirmā «saber» pretinieku grozā 11 punktus. Apakšgrupās iegūtais punktu skaits tika rēķināts kopā ar punktiem, kas iegūti fināla cīņās – šādi tika noskaidrots uzvarētājs.

Par uzvarētājiem kļuva «Afanasijs Kuzmins», otro vietu ieguva «Rauši», bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa «Ziemas Ķirši». Savukārt RTU basketbola izlases treneris Kristaps Kozlovskis par turnīra labāko spēlētāju atzina BF studentu Ģirtu Puķi. «Afanasijs Kuzmins» komandas spēlētāji par uzvaru turnīrā ieguva RTU Sporta centra trenažieru zāles divu mēnešu abonementu. Otras vietas ieguvēji «Rauši» ieguva RTU sporta kompleksa «Ķīpsalas peldbaseins» piecu apmeklējumu abonementu. Savukārt «Ziemas ķirši» par iegūto trešo vietu saņēma pārsteiguma balvas no RTU Sporta kluba.

TOP-3 komandu sastāvi:
«Afanasijs Kuzmins» – Toms Leitis (BF); Ģirts Puķe (BF); Mārtiņš Kripševics (BF); Matīss Pastiljons (BF).

«Rauši» – Arnis Jēkabsons (TMF); Jānis Mucenieks (ETF); Justs Jankovskis (BF).

«Ziemas ķirši» – Artūrs Lielpēteris (IEVF); Matīss Strautiņš (IEVF); Edgars Gauručs (IEVF).

Basketbola dienu organizēja RTU Sporta klubs kopā ar RTU Sporta katedras praktisko docentu Egilu Pānu. Kā atzina Sporta kluba direktore Sanita Vīlistere, tā būs ikgadēja tradīcija, kurā varēs piedalīties studenti, popularizējot basketbolu ne tikai savā, bet arī – mācībspēku un darbinieku vidū.

RTU Informācijas centrs

13. decembris, 2011 plkst. 11:56