RTU aicina uzņēmumus pieteikt dalību «RTU Karjeras dienā 2012»

28. novembris, 2011

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) līdz 14. decembrim aicina uzņēmumus pieteikt dalību RTU Karjeras dienā, kas 2012. gada 22. martā notiks BT1 Starptautiskajā izstāžu centrā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8.

E-pasta adrese pieteikumiem: .

Uzņēmējiem RTU Karjeras diena sniedz iespēju popularizēt savu uzņēmumu, ražojumus vai pakalpojumus, tehnoloģiskās vai pētniecības iespējas, kā arī tikties ar potenciālajiem darbiniekiem un praktikantiem, veikt to atlasi, tādejādi papildinot kvalificēto uzņēmuma darbinieku skaitu un palīdzot studentiem uzsākt profesionālo karjeru.

Savukārt studentiem RTU Karjeras diena palīdz saprast, kāds ir konkrētāsnozares darba tirgus Latvijā: kādas iespējas ir atrast darbu savā nozarē, apgūt modernās tehnoloģijas, piedalīties zinātniskajā pētniecībāun ieviest inovācijas ikdienā.

RTU rektors Leonīds Ribickis uzsver: «Karjeras diena ir viens no nozīmīgākajiem gada notikumiem RTU studentiem. Šī pasākuma ietvaros lielākā daļa studentu atrod savas prakses vai darba vietas. Beidzot studijas RTU, studenti ir ļoti pieprasīti darba tirgū, un Karjeras dienas ir lieliska iespēja darba devējiem vēl studiju laikā atrast labākos darbiniekus, savukārt pašiem studentiem – izvēlēties interesantākos uzņēmumus, kuros turpināt savas karjeras gaitas.»

Iecerēts, ka RTU Karjeras dienas laikā uzņēmumi piedalīsies izstādē BT1 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, kā arī sniegs prezentācijas un tematiskās lekcijas.

RTU Karjeras diena norisināsies jau devīto reizi, taču pirmoreiz tās norises vieta būs Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā.

Vairāk informācijas.

RTU Karjeras centrs