RTU aicina uz tirdziņu «Lustīga andele» un grupas «Iļģi» koncertu

19. decembris, 2011

Otrdien, 20. decembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielajā zālē, Rīgā, Kaļķu ielā 1, visas dienas garumā ar tirdziņu «Lustīga andele» un grupas «Iļģi» svētku koncertu tiks ieskandināti Ziemassvētki.

Bez sniega un ar peļķēm nemanot atnākusi Ziemassvētku nedēļa. Lai atgādinātu, ka svētki vairs nav aiz kalniem, RTU Studentu klubs aicina 20. decembrī uz RTU, kur visas dienas garumā tiks ieskandināti Ziemassvētki.

Organizatori sola, ka tirdziņā «Lustīga andele» no plkst. 12 līdz 16 varēs atrast gan gardumus svētku galdam, gan mīļas dāvanas tuvajiem. Savukārt plkst. 19 tiks turpināta nu jau daudzgadējā tradīcija pirms Ziemassvētkiem klausītājus uzrunāt īpašā grupas «Iļģi» koncertā. Ģimenēm domātais Ziemassvētku koncerts tradicionāli notiks RTU Lielajā zālē. Tāpat kā katru gadu — ar Zanes Šmites piedalīšanos.

Pēc koncerta plkst. 20 ar vakarēšanu un rotaļām iesāksies šī gada pēdējais «3x3» danču vakars, kuru ievadīs RTU postfolka grupa «Vecpilsētas dziedātāji» un Rīgas Danču klubs. Dančus spēlēs Ilga Reizniece, Andris Davidons, Mārtiņš Linde un Kristaps Strods.

Īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem – lielie varēs piedalīties dančos, bet mazākie prieku atradīs radošajās darbnīcās, iemācoties izveidot rotājumus eglītei vai mīļu apsveikumu savai mammai un tētim.

Ieeja: bērniem Ls 1, skolēniem un studentiem Ls 2, pieaugušajiem Ls 3.

Pilna pasākumu programma.

RTU Informācijas centrs