RTU aicina apmeklēt apmeklēt «AutoCAD» pamatkursu un iemācīties izveidot rasējumus

9. februāris, 2023
Foto: Pixabay.com

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina līdz 15. februārim pieteikties «AutoCAD» pamatkursam, kura laikā dalībnieki apgūs iemaņas darbā ar «AutoCAD» programmu un zināšanas par rasējumu organizēšanas līdzekļiem, kā arī rasējumu izveidošanu. Kurss sāksies 18. februārī.

Kopējais kursu apjoms – 28 akadēmiskās stundas, kas tiks sadalītas septiņās tikšanās reizēs. Nodarbības plānotas tiešsaistē  sešas sestdienas plkst. 9.00–12.00, kā arī vienā piektdienas vakarā plkst. 18.00–21.00.

Kursa mācībspēks – RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes asociētā profesore Natālija Mozga.

Maksa par kursa apguvi – 209 eiro.

Kursam var pieteikties, sazinoties ar RTU Tālākizglītības nodaļu (67089439 vai ).

Pieteikšanās un papildu informācija par kursa programmu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

9. februāris, 2023 plkst. 10:09