Rotari klubs piedāvā stipendijas

6. marts, 2012

Rotary Hilfe Distrikt 1830 e.V. piedāvā stipendijas studijām Vācijā Austrumeiropas valstu studentiem ar vācu valodas zināšanām. Stipendija paredzēta studentiem, kas studē tieslietu, ekonomikas, politikas, dabas zinātņu un inženierzinātņu programmās.

Stipendijas lielums ir 650 eiro mēnesī (5 mēneši, iespējams stipendijas pagarinājums uz 10 mēnešiem). Papildus tiek segti ceļa izdevumi, kā arī izdevumi mācību materiālu iegādei 500 eiro apmērā.

Rotari ir starptautiska organizācija, kas apvieno ap 1,2 miljoniem uzņēmēju un citu profesiju pārstāvju visā pasaulē. Starptautiskajā Rotari klubu savienībā Rotary International ir vairāk nekā 1,2 miljoni biedru (rotariešu), kas apvienojušies 33 000 Rotari klubos vairāk nekā 200 pasaules valstīs. Rotarieši īsteno dažādus palīdzības projektus, atbalsta augstus profesionālās ētikas principus un veicina mieru un labugribu visā pasaulē.

Rotary International 1830. apgabals apvieno 50 Rotari klubus Vācijas dienvidrietumos. Šā apgabala biedri ir izveidojušifondu Rotary Hilfe Distrikt 1830 e.V., kas piedāvā Austrumeiropas valstu studentiem stipendiju studijām Štutgartes – Tībingenas reģiona universitātēs un augstskolās.

Pieteikšanās termiņš mācībām 2012./2013.gada ziemas semestrī, kas ilgst no 2012. gada 15. oktobra līdz 2013. gada 9. februārim, ir 2012. gada 30. aprīlis.

Sīkākuinformāciju varat atrast pielikumā, kā arī  Rotary International Distrikt 1830 mājaslapā.

Pielikumāatrodama arī jaunā pieteikuma anketa 2012./2013. gada rudens semestrim.

Anketa atrodama arī šeit.

6. marts, 2012 plkst. 13:19