Rektors: RTU ir gatava jaunajam studiju gadam

27. augusts, 2021
RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis 2020. gada RTU Iezvanīšanas svētkos. Foto no RTU arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis TV3 raidījumā «900 sekundes» norāda, ka universitāte ir gatava jaunajam studiju gadam, kas sāksies 1. septembrī.

«Mēs ejam uz to, lai atgrieztos pie normālām studijām, kad studenti nāk uz Ķīpsalas studentu pilsētiņu, lekciju auditorijām un laboratorijām,» intervijā norāda rektors. Viņš gan piebilst, ka to varēs darīt studenti ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un līdz 10. oktobrim, kas ir valsts noteiktais pārejas periods, arī negatīvu testa rezultātu. Atbilstoši valstī noteiktajai kārtībai, pēc pārejas perioda studenti bez sertifikāta klātienes lekcijās piedalīties nevarēs. Tāpēc būs jāīsteno jaukts studiju modelis.

Intervijā viņš arī pauž, ka studenti, kuri ir ieinteresēt studēt inženierzinātnes, uzņēmējdarbību un vadību, arhitektūru, par spīti neskaidrībām par jauno studiju gadu, aktīvi pieteicās studijām RTU. Arī ārvalstu studentu interese par RTU ir liela.

Visu interviju ar L. Ribicki iespējams noskatīties šeit.

Saistītie tagi:

RTU Sabiedrisko attiecību departaments