Preses konference par Baltijā lielāko studiju portālu

5. marts, 2012

Trešdien, 2012. gada 7. martā plkst. 11 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) centrālajā ēkā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, 119. telpā, notika RTU portāla (ORTUS 2.0) atklāšanas prezentācija – preses konference.

ORTUS 2.0 preses konferencē piedalījās RTU rektors Leonīds Ribickis, RTU mācību prorektors Uldis Sukovskis, RTU Biznesa atbalsta un attīstības centra direktors Modris Ozoliņš, RTU administratīvais direktors un ORTUS 2.0 projekta vadītājs Zigmunds Zitmanis, RTU Rīgas Biznesa skolas absolvente un Latvijas IT klastera izpilddirektore LilitaSparāne, kā arī ORTUS 2.0 izstrādātāji.

Pirmā ORTUS versija, kas darbu sāka 2007. gadā, jau pēc dažām nedēļām pulcēja vairāk nekā 10 000 lietotāju, kā arī guva atzinību un izraisīja rezonansi Latvijas akadēmiskajā un IT vidē. 2009. gadā RTU portāls saņēma Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas balvu «Platīna pele 2009».

Jaunais RTU portāls, kas sāk darbu zīmīgajā RTU 150. jubilejas gadā, irneaizvietojams komunikācijas instruments un informācijas avots, kas studiju procesu padarīs kvalitatīvāku un pieejamāku. Tas noderēs gan vietējiem, gan ārvalstu studentiem un mācībspēkiem, kā arī būs nozīmīgs atbalsta instruments RTU absolventiem.

Jau šodien var apgalvot, ka ORTUS 2.0 ir Baltijas mērogā unikāls un moderns augstskolas portāls, kā arī tas pretendē uz vienu no Latvijas augstākās izglītības atpazīstamākajiem zīmoliem Eiropā.

RTU Informācijas centrs

5. marts, 2012 plkst. 18:02