Preses apskats (19.12.–25.12.2011.)

27. decembris, 2011

Būvēt, 20/12/2011 lpp.: 1 – Žurnāla «Būvēt» konsultatīvā padome

RTU Būvražošanas katedras profesors Viktors Mironovs ievēlēts žurnāla «Būvēt» konsultatīvajā padomē.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Būvēt, 20/12/2011 lpp.: 24-25 Jānis Lukss – Vēsturiskā apbūve joprojām pabērna lomā?
RTU Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta pētnieka Gata Žogla viedoklis.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Dienas Bizness (pielikums), 20/12/2011 lpp.: 142 Vēsma Lēvalde – Temperatūra uzlabojas
RTU Liepājas filiāles praktiskās docentes Indras Rupertes viedoklis.

Diena, 20/12/2011 lpp.: 14 – Kustībā
RTU Siltumenerģētisko sistēmu katedras praktiskais docents Ainārs Cars kļuvis par korporatīvo klientu apkalpošanas vadītāju a/s «Inspecta Latvia».

Diena, 21/12/2011 lpp.: 23 Armands Sametis – Pārbaudīs pašmāju spēlētājus
Latvijas handbola izlases treneris Valdis Labanovskis uzaicinājis RTUkomandas spēlētāju un Transporta un mašīnzinību fakultātes studentu Robertu Freibergu dalībai Latvijas izlases sastāvā Rīgas domes kausa izcīņā.

Latvijas Avīze, 21/12/2011 lpp.: 5 LETA – Slēdz sadarbības līgumu
Rīgas Latviešu biedrības (RLB) Līgo zālē notika svinīga līguma parakstīšana par ciešāku sadarbību starp RLB un RTU,
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Vietējā Latgales Avīze, 23/12/2011 lpp.: 7 – Latvijas labāko ķīmijas un dabaszinātņu skolotāju vidū – Irina Halatina
RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē universitāte un sadarbības uzņēmumi pasniedza balvas 18 labākajiem ķīmijas un dabaszinātņu skolotājiem no visas Latvijas. Viņu vidū arī Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja skolotāja I. Halatina.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Rīgas Apriņķa Avīze – Siguldas Novada Ziņas, 23/12/2011 lpp.: 4 – Balvu saņem ģimnāzijas skolotāja Natālija Elste
RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē universitāte un sadarbības uzņēmumi pasniedza balvas 18 labākajiem ķīmijas un dabaszinātņu skolotājiem no visas Latvijas. Viņu vidū arī Siguldas Valsts ģimnāzijas skolotāja N. Elste.

27. decembris, 2011 plkst. 16:51