Pirmā RTU ZB veidotā e-biobibliogrāfija!

2. aprīlis, 2012

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātniskā bibliotēka sagatavojusi RTU Būvniecības fakultātes (BF) Siltuma un gāzes tehnoloģijas katedras vadītāja, AS «Lafipa» valdes priekšsēdētāja, Dr. habil. sc. ing. profesora Egīla Dzelzīša e-biobibliogrāfiju  «Profesors Dr. habil. sc. ing. EGĪLS DZELZĪTIS».

Egīls Dzelzītis ir vairāk kā 250 zinātnisku un populārzinātnisku darbu autors, par saviem izgudrojumiem saņēmis 26 autorapliecības. Galvenās pētījumu tēmas: siltuma, gāzes un ūdens inženiersistēmu un tehnoloģisko procesu energoefektivitāte, ventilācijas automatizētās sistēmas, gaisa kondicionēšana.

Egīla Dzelzīša biobibliogrāfijā apkopoti viņa publicēto un nepublicēto, rediģēto, recenzēto un sastādīto darbu, izgudrojumu autorapliecību, vadīto un recenzēto disertāciju, sarunu ar E. Dzelzīti bibliogrāfiskie apraksti. Uzrādīta arī literatūra par viņa dzīvi, zinātnisko un sabiedrisko darbību laikā no 1974. gada līdz 2012. gada martam. Biobibliogrāfiju ievada biogrāfiskas ziņas par profesoru E. Dzelzīti.

Biobibliogrāfija sagatavota izmantojot RTU Zinātniskās bibliotēkas veidoto RTU mācībspēku un darbinieku publikāciju datubāzi.

RTU Zinātniskā bibliotēka

2. aprīlis, 2012 plkst. 13:23