Pasniegs «Grindeks» fonda «Zinātnes un izglītības atbalstam» prēmijas

28. decembris, 2011

29. decembrī plkst. 10 P. Stradiņa Medicīnas muzejā, Rīgā, Antonijas ielā 1, notiks AS «Grindeks» fonda «Zinātnes un izglītības atbalstam» tradicionālais, svinīgais pasākums, kurā par nozīmīgu ieguldījumu izglītības veicināšanā tiks pasniegtas prēmijas augstākās izglītības mācību iestāžu mācībspēkiem, mācību iestādēm un skolotājiem.

Prēmijas tiks pasniegtas: Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Bioloģiskiaktīvo savienojumu ķīmijas tehnoloģijas katedras vadītājai, profesorei,ķīmijas doktorei, LZA korespondētājloceklei Mārai Jurei, RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes dekānam, profesoram, ķīmijas doktoram, LZA korespondētājloceklim Valdim Kokaram, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Farmācijas fakultātes Zāļu formu tehnoloģijas katedras docentei Irēnai Dabertei, RSU Medicīnas fakultātesIekšķīgo slimību katedras docētājai farmakoloģijā, docentei Santai Purviņai, Latvijas Universitātes (LU) Ķīmijas fakultātes Organiskās ķīmijas katedras asociētajai profesorei Andai Prikšānei, LU Ķīmijas fakultātes Augu fizioloģijas katedras asociētajam profesoram Uldim Kondratovičam.

Laureātu vidū ir Liepājas A. Puškina 2. vidusskolas ķīmijas skolotāja Nadežda Medne, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas bioloģijas skolotāja Lauma Micāne, Ogres 1. vidusskolas ķīmijas skolotāja Inese Orbidāne.

Īpašas atbalsta prēmijas saņems Liepājas A. Puškina 2. vidusskola un Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža.

Pasākumā svinīgās uzrunas teiks AS «Grindeks» padomes priekšsēdētājs, AS«Grindeks» fonda «Zinātnes un izglītības atbalstam» valdes priekšsēdētājs Kirovs Lipmans un Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents akadēmiķis Juris Ekmanis.

Par AS «Grindeks» fondu «Zinātnes un izglītības atbalstam»

AS «Grindeks» fonds «Zinātnes un izglītības atbalstam» tika izveidots 2006. gadā ar mērķi atbalstīt un veicināt speciālistu izaugsmi un izglītošanu inženierzinātnēs, dabaszinātnēs, farmācijā un medicīnā. Piecu gadu laikā «Grindeks» fonds ir piešķīris stipendijas un prēmijas, kā arī atbalstījis veicinošos projektus vairāk nekā 425 tūkst. latu apmērā.

RTU Informācijas centrs

28. decembris, 2011 plkst. 16:03