Par LATABA valdes priekšsēdētāju apstiprināta RTU ZB direktores vietniece

1. aprīlis, 2011

Latvijas Akadēmisko bibliotēku asociācijas (LATABA) kopsapulce, kas notika 25. martā Jāzepa Vītola Latvijas  Mūzikas akadēmijā, par LATABA valdes priekšsēdētāju uz diviem gadiem tika apstiprināta Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskās bibliotēkas (RTU ZB) direktores vietniece Sarmīte  Krauze (attēlā).

LATABA ir dibināta 1994. gadā. Tajā ir apvienojušās 21 augstāko izglītības iestāžu bibliotēkas, Latvijas Nacionālā bibliotēka un Patentutehniskā bibliotēka. Pirmos četrus gadus LATABA prezidente bija RTU ZB direktore Aija Janbicka.

LATABA mērķis ir veicināt Latvijas augstskolu un speciālo bibliotēku attīstību un sadarbību, veicināt Latvijas zinātnes, augstākās izglītībasun tautsaimniecības optimālu informatīvo apgādi, saliedēt Asociācijas sastāvā esošās augstskolu un speciālās bibliotēkas, kam ir līdzīgi informatīvie un zinātniskie mērķi un uzdevumi.

RTU ZB

1. aprīlis, 2011 plkst. 15:01