Notiks vieslekcija «Aviācijā bāzēta attālā izpēte Latvijā: tehnoloģijas, iespējas un izaicinājumi»

14. decembris, 2011

Piektdien, 16. decembrī, plkst. 10–12 RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1, 219. telpā, notiks vieslekcija, kurā studenti un citi interesenti tiks iepazīstināti ar aviācijā bāzētu attālu izpēti Latvijā: pieejamajām tehnoloģijām un iespējām.

Vieslekciju vadīs RTU sadarbības partneri – nodibinājuma «Vides risinājumu institūts» pārstāvji.

Vieslekcijas dalībnieki tiks iepazīstināti ar:

• aviācijā bāzētas attālās izpētes pamatprincipiem;
  • modernākajām, Latvijā pieejamām aviācijā bāzētām attālās izpētes tehnoloģijām un datiem, kādi tiek apkopoti, izmantojot šīs iekārtas;
  • praktiskiem piemēriem par attālās izpētes pielietojumu dažādās nozarēs;
  • aktuāliem pētāmiem jautājumiem un iespējām izmantot datus kursa darbu un pētniecības projektu veikšanai.

Lekcijas laikā stāstījumu papildinās bagātīgs vizuālais materiāls – sola nodibinājuma «Vides risinājumu institūts» pārstāvji.

RTU Informācijas centrs

14. decembris, 2011 plkst. 9:08