Notiks semināru cikls «Promocijas darba sagatavošana»

16. novembris, 2011

Otrdien, 22.  novembrī, RTU Doktorantūras skola uzsāk jaunu semināru ciklu «Promocijas darba sagatavošana», kas notiks četras nedēļas pēc kārtas, otrdienās, Būvniecības fakultātē, Āzenes ielā 16, 132. auditorijā, no plkst.17.30 līdz 19.30. Pieteikumu termiņš - 21. novembris.

Semināri ir plānoti tādi, kas sniegtu vispārēju informāciju un būtu interesanti ne tikai doktorantiem, bet arī maģistrantiem un ikvienam interesentam, kas domā par iespēju uzsākt studijas doktorantūrā.

Semināru plāns:

1. seminārs, 22.11.2011., «Pamatnosacījumi promocijas darba sagatavošana: zinātnisku problēmu risināšana un sadarbības veidošana» – lasīs profesors Egons Lavendelis.
2. seminārs, 29.11.2011.,«Mūsdienu promocijas pētījums: kā tajā nodrošināt novitāti?» – lasīs Latvijas Universitātes vadošā pētniece Karine Oganisjane.

3. seminārs, 06.12.2011., «Promocijas darba veidi, tā saturs: literatūras apskata veidošana» – seminārs ir īpaši paredzēts pirmo gadu doktorantūras studentiem, un tā saturs tiks balstīts uz pirms gada rīkotajā seminārā doktorantu izteiktajiem viedokļiem.

4. seminārs, 13.12.2011., «Promocijas darba iesniegšana aizstāvēšanai: process un kārtība Rīgas Tehniskajā universitātē» – seminārs ir īpaši paredzēts pēdējā gada doktorantiem un to vadīs Doktorantu studiju daļas vadītājs Lauris Bisenieks.

Kā atzīst pirmā semināra lektors, profesors Egons Lavendelis, tad seminārā «Pamatnosacījumi promocijas darba sagatavošanā: zinātnisku problēmu risināšana un sadarbības veidošana» ne tiks runāts par to kā tad iegūt promocijas darbu, bet gan kā patstāvīgi strādāt pie pētījumu veikšanas, kas nepieciešama promocijas darba izstrādē, kā veidot sadarbību ar citiem, gan RTU, gan citu universitāšu doktorantiem sava pētījumu izstrādāšanas ietvaros un cita būtiska informācija, veiksmīgam darba pie promocijas darba izstrādes.

Pieteikties semināru ciklam iespējams līdz 21. novembrim plkst. 10, aizpildot elektronisko pieteikumu anketu.

Papildu informācija:

RTU Doktorantūras skolas projektu vadītāja