Notiks seminārs par mājas renovācijas projekta ieviešanu un iepirkuma procedūras veikšanu

17. janvāris, 2012

18. janvārī plkst. 18 saistībā ar informatīvās kampaņas «Dzīvo siltāk» Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Kaļķu ielā 1 (317.a auditorijā) notiks seminārs «Kvalitatīva mājas renovācijas projekta ieviešana un iepirkuma procedūras  veikšana». Seminārā aicināti piedalīties daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu īstenotāji.

Pasākuma laikā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA)  darbinieki klātesošos informēs par ERAF aktivitātes «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi» korektu projektu īstenošanu un biežāk pieļautajām kļūdām, kā arī iepirkuma procedūras organizēšanu, un iepirkumu līguma grozījumiem. Semināru varēs vērot arī interneta tiešsaistē.

Lūdzam iepriekš iesūtīt neskaidros jautājumus uz e-pasta adresi v.lv. Sīkāku informāciju par semināru var saņemt LIAA –e-pasts: v.lv vai 67039499.

Pasākumu organizē Ekonomikas ministrija (EM), LIAA un RTU saistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk». Šādi semināri notiek visu mācību gadu katra mēneša trešajā trešdienā. Katrs seminārs tiek veltīts konkrētai tēmai – sākot no jaunumiem apsaimniekošanas nozarē, beidzot araktualitātēm mājokļu renovācijā un par iespējām šim mērķiem piesaistīt ERAF līdzfinansējumu. EM un RTU semināru cikls notiek jau otro gadu.

Semināraprogramma Semināra programma 507.00 Kb

RTU Informācijas centrs