Notiks seminārs par kvalitatīvu mājas renovācijas projektu ieviešanu

13. februāris, 2012

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju organizē semināru «Kvalitatīva mājas renovācijas projekta ieviešana un  iepirkuma procedūras veikšana», kas notiks 2012. gada 15. februārī plkst. 18 Rīgas Tehniskā universitātes telpās, Kaļķu ielā 1, 317a. auditorijā.

Semināru būs iespējams vērot tiešraidē.

Semināra mērķauditorija ir projektu iesniedzēji, kuri jau ir noslēguši vai noslēgs līgumus ar LIAA par projektu īstenošanu programmā «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi».

Semināra apmeklētāji tiks informēti par projektu ieviešanas prasībām, finansējuma saņemšanu un uzraudzību, kā arī kvalitatīvu mājas renovāciju, biežāk pieļautajām kļūdām un to kā pareizi organizēt iepirkuma procedūru, kas jāņem vērā veicot līguma grozījums, ja ir veikta iepirkuma procedūra un kā organizēt iepirkumu par papildus veicamajiem būvniecības darbiem.

Darba kārtība

17.40–18.00 Reģistrēšanās.

18.00–18.05 Semināra atklāšana. K. Bērenfelds, LIAA Klientu apkalpošanas nodaļas vecākais speciālists.

18.05–18.50 Projekta īstenošanas uzsākšanas soļi. Projekta ieviešanas prasības, finansējuma saņemšana, uzraudzība un biežāk pieļautās kļūdas. K. Bērenfelds, LIAA Klientu apkalpošanas nodaļas vecākais speciālists.

18.50–20.00 Iepirkuma procedūras organizēšana atbilstoši Ministru kabineta 2008. gada 05. februāra  noteikumiem Nr. 65. D. Gipters, LIAA Juridiskā departamenta Juridiskā nodrošinājuma nodaļas vadītājs.

13. februāris, 2012 plkst. 13:10