Notiks RTU Rektora kausa izcīņa telpu futbolā

12. decembris, 2011

17. decembrī plkst. 10 Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē (Visvalža ielā 9) notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU)  Rektora kausa izcīņa telpu futbolā. Parādi savas prasmes un – aizstāvi savas fakultātes godu!

RTU Sporta klubs organizē Rektora kausa izcīņu telpu futbolā, lai noskaidrotu spēcīgākās RTU fakultātes šajā sporta veidā un atrastu «svaigas asinis» RTU telpu futbola izlasei, kā arī – popularizētu šo sporta veidu RTU studentu un darbinieku vidū.

Sacensības notiks divās kārtās – priekšsacīkstes (spēles «A» un «B» apakšgrupās) un finālspēles, kurās komandas sadalīs no 1.–6. vietai. Komanda, kas priekšsacīkstēs iegūs ceturto vietu «A» apakšgrupā, automātiski iegūs septīto vietu kopvērtējumā. Komandas apakšgrupās tiek sadalītas pēc «čūskas» principa, ņemot vērā iepriekšējā gadā izcīnītās vietas:
«A» apakšgrupa: TMF (1.), APF+MLĶF (3.), BF(5.), ETF(7.)
«B» apakšgrupa: IEVF(2.), DITF(4.), EEF(6.)

Pieteikuma veidlapa un sacensību nolikums Sporta kluba mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

12. decembris, 2011 plkst. 13:33