Notiks RTU atklātais čempionāts šahā

17. novembris, 2011

Svētdien, 27. novembrī, plkst. 12 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) galvenajā ēkā (Kaļķu ielā 1, 417. auditorijā) notiks RTU Studentu parlamenta (SP) rīkotais gadskārtējais atklātais čempionāts šahā. Pieteikšanās no plkst. 11.30.

RTU čempions šahā tiks noskaidrots septiņās kārtās pēc Šveices sistēmas. Paredzētais balvu fonds – Ls 75. Labākais no RTU studentiem, mācībspēkiem un darbiniekiem tiks pasludināts par RTU 2011. gada čempionu. Dalība čempionātā ir bez maksas – nāc un piedalies!

Sacensību nolikums Sacensību nolikums 146.89 Kb

Sacensībās laipni aicināti piedalīties visi RTU studenti, mācībspēki un darbinieki. Īpašus uzaicinājumus piedalīties turnīrā saņems šahisti, kuri sacensībās pārstāvējuši RTU komandas un veicinājuši šaha tradīciju attīstību RTU.

RTU Informācijas centrs

17. novembris, 2011 plkst. 11:43