«Mans vēlējums RTU nākamajiem 150 gadiem»

16. janvāris, 2012

No 14. janvāra līdz pat RTU 150. jubilejas mēnesim – oktobrim – RTU Studentu klubs aicina studentus, absolventus, mācībspēkus un darbiniekus piedalīties akcijā «Mans vēlējums RTU nākamajiem 150 gadiem»!

Jūsu vēlējumi izskanēs dažādos RTU 150 gadu jubilejas pasākumos, kā arī tiks iemūžināti vēsturiskā dokumentā, kas glabāsies RTU muzejā un būs liecība nākamajām paaudzēm.

Vēlējumus var papildināt arī vizuāli – ar fotogrāfijām, zīmējumiem, video. Katru mēnesi tiks izvēlēts mēneša sirsnīgākais vēlējums. Akcijas noslēgumā – universitātes jubilejas nedēļā – pulcēsim sirsnīgāko vēlējumu autorus, kuri saņems pārsteiguma balvas.

«Atrodiet  mirkli, lai iesaistītos akcijā un ar savu vēlējumu veicinātu Rīgas Tehniskās universitātes izaugsmi!», aicina RTU Studentu kluba direktore Asja Visocka.

Savu vēlējumu RTU ieraksti šeit.

Starptautisko un sabiedrisko attiecību departaments

16. janvāris, 2012 plkst. 9:43