Jauno uzņēmēju forumā «Biznesa sula» viesosies «Andele Mandele» un «Lūzumpunkts»

23. novembris, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes Karjeras centrs 8. decembrī plkst. 18 Svinību namā «Betsaida», Rīgā, Jaunielā 14a, aicina uz jaunās sezonas otro uzņēmējdarbības interesentu forumu «Biznesa sula».

Uzņēmējdarbības pieredzē dalīsies pērļu medniece un «Andeles Mandeles» īpašniece Līva Jaunozola, kā arī pārstāvis no piedzīvojumu organizācijas «Lūzumpunkts».

«Lūzumpunkts» organizē un vada piedzīvojumu, aktīvās atpūtas pasākumus, komandas veidošanas un attīstības treniņus, kā arī sacensību un aktīvā tūrisma piedzīvojumu ceļojumus. Piedzīvojumu organizācija dibināta 2006. gadā. Savukārt «Andele Mandele» pazīstama ar to, ka tiešsaistē un klātienē pulcē apģērbu, aksesuāru un dažādu citu noderīgu lietu pārdevējus un pircējus.

Forumam varēs sekot līdzi arī interneta tiešsaistē RTU mājaslapā.

Pieteikties dalībai forumā «Biznesa sula» var, aizpildot pieteikuma anketu.

Jauno uzņēmēju forums «Biznesa sula» notiek kopš 2011. gada, un tajā satiekas uzņēmēji ar studentiem – topošajiem uzņēmējiem, lai dalītos savā veiksmes formulā, kas ir sniegusi iespēju realizēt kādu no biznesa idejām. Foruma laikā notiek aktīva diskusija, kā arī ir nodrošināta piemērota vide jaunu kontaktu veidošanai un jau esošo nostiprināšanai.

Forumu «Biznesa sula» atbalsta SEB Banka.

RTU Karjeras centrs

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments