Izstādē «Skola 2012» par studiju iespējām RTU interesējušies gandrīz 3000 skolēnu

5. marts, 2012

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) stendu izstādē «Skola 2012» apmeklējuši gandrīz 3000 skolēnu no visas Latvijas, interesējoties par augstāko tehnisko izglītību, īpaši transportbūves, arhitektūras, mašīnbūves, ķīmijas, enerģētikas un elektrotehnikas programmās. Noslēdzoties izstādei, noskaidrots arī papīra lidmašīnu konkursa uzvarētājs, un tas ir Matīss Ķilps, par kura lidmašīnu portālā Draugiem.lv saņemti 448 balsojumi.

Skatīt galeriju

izstade_skola-2012_0047_big.jpgIzstādes laikā RTU stendā notika papīra lidmašīnu konkurss: kopumā tika salocītas 200 oriģinālas un krāsainas lidmašīnas kā sveiciens RTU 150 gadu jubilejā. Balsojuma rezultāti tika noteikti 5. martā plkst. 9.35. Uzvarētājs balvā iegūst oriģinālu RTU suvenīru.

Četras dienas Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 1. līdz 4. martam notikušajā izstādē «Skola 2012» RTU studenti un mācībspēki sniedza informāciju par pilna un nepilna laika inženierzinātņu studiju norisi un uzņemšanas noteikumiem 55 pamatstudiju (bakalaura un koledžas), 57 augstākā līmeņa (maģistra) un 22 doktora studiju programmās, ko var apgūt RTU.

RTU Informācijas centrs

5. marts, 2012 plkst. 13:19