Iznācis RTU žurnāla «Jaunais Inženieris» ziemas numurs

7. decembris, 2016

Klajā nācis šogad pēdējais RTU žurnāla «Jaunais Inženieris» numurs.

Žurnālā RTU Rūdolfa Cimdiņa Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centra vadošā pētniece Kristīne Šalma-Ancāne stāsta par savu pētījumu, kas palīdzēs ar osteopozori sirgstošajiem, nosauc Latvijas zinātnieku, kurš būtu pelnījis Nobela prēmiju, un ieteic izmaiņas Latvijas izglītības modelim.

Ieskatu RTU Dizaina fabrikas ikdienā un tajā, kā rodas inovācijas, atklāj tās vadītājs Guntis Kuļikovskis.

Lasītājs iepazīs RTU maģistru Ēriku Zaharanu, kura maģistra darbs šogad konkursā atzīts par labāko. Ēriks atklāj, kas viņu motivē darbam un kāpēc viņš skrienot klausās zinātniskās fantastikas grāmatas.

Īso kursu Latvijas dižaparātu pagātnē stāstā par RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) vēsturisko radioaparātu kolekciju sniedz ETF laborants Jānis Jansons.

RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes absolvents Kārlis Livkišs stāsta, kāpēc viņš sadarbībā ar Vītolu fondu izveidojis savu stipendiju inženierzinātņu studentam, ko jau divus gadus saņem RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes students Elgars Āboliņš.

Intervijā ar Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībnieci peldētāju Aļonu Ribakovu uzzināsit, ko viņa dara pēc spēlēm, kurās laboja Latvijas rekordu, un par ko sapņo.

Rakstu par RTU studentu un mācībspēku hobijiem, kā arī citu informāciju lasiet «Jaunā Inženiera» numurā, kas atrodams fakultātēs, Studentu parlamentā un citās RTU struktūrvienībās vai arī .pdf formātā RTU.lv

Veidosim «Jauno Inženieri» kopā! Redakcija gaida jūsu idejas un ieteikumus! Rakstiet: vai zvaniet pa tālruni 67089312.

Nākamais «Jaunā Inženiera» numurs iznāks 2017. gada martā.

Žurnāla arhīvs.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments