Diskusiju cikla «Pilsētvides plānošana» otrā diskusija «Publiskās ārtelpas plānošana»

31. janvāris, 2012

Latvijas Vides zinātnes studentu apvienība (LVZSA) sadarbībā ar Jauno arhitektu kustību turpina diskusiju ciklu «Pilsētvides plānošana». Otrā diskusija «Publiskās ārtelpas plānošana» notiks 8. februārī no plkst. 15.30–17.30 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.

No plkst. 12 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28 sāks rosīties skolēni, lai pirms diskusijas sagatavotu vizuālo materiālu par tēmu – «Ko es gribētu darīt savā zaļajā teritorijā (piemēram, skolas pagalms, parks u. c.)», kur šie darbi būs apskatāmi arī pēc diskusijas.

Diskusijas turpinājumā tiks apskatīts jautājums par sabiedrības intereses veicināšanu par labiekārtoto zaļo zonu aktīvu izmantošanu.

Diskusijas laikā vadītājs un eksperti kopā ar klātesošajiem risinās jautājumus par āra pasākumu organizēšanas šķēršļiem, kā tos novērst un centīsies rast risinājumus, ko varam darīt, ja tiksim galā ar šķēršļiem.

Diskusiju cikla «Pilsētvides plānošana» noslēgumā tiks izstrādātas vadlīnijas ar videi draudzīgas pilsētvides plānošanas priekšlikumiem, kas tiks veidotas, sadarbojoties uzaicinātajiem ekspertiem, viesiem un sabiedrības pārstāvjiem. Vadlīnijas tiks iesniegtas Rīgas domes Pilsētas Attīstības departamentam.

Diskusijas dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu .

Vairāk informācijas mājaslapā.

31. janvāris, 2012 plkst. 9:46