Apgūsti studiju priekšmetu «Vides inženierzinātne»

5. janvāris, 2012

2012. gada pavasara semestrī visi interesenti bez maksas var apgūt studiju priekšmetu «Vides inženierzinātne». Vadošie vides zinātnes nozares speciālisti sniegs informāciju par vides inženierzinātnes pamatnostādnēm citu zinātņu vidū, par tēmas aktualitāti mūsdienu sabiedrībā, vides problēmām, to ietekmēm uz nākamajām paaudzēm u. c. Pēc studiju priekšmeta apgūšanas tiks izsniegts sertifikāts.

2012. gada pavasara semestrī RTU Tālākizglītības nodaļa sadarbībā ar EEF Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūtu turpina 2006. gadā uzsāktu iniciatīvu, kad jebkuram interesentam ir iespēja bez maksas apgūt studiju priekšmetu «Vides inženierzinātne» 2 KP apjomā. Studiju priekšmeta ietvaros vadošie vides zinātnes nozares speciālisti sniegs informāciju par vides inženierzinātnes pamatnostādnēm citu zinātņu vidū, par tēmas aktualitāti mūsdienu sabiedrībā, vides problēmām, to ietekmēm uz nākamajām paaudzēm, un citiem ar vidi saistītiem problēmjautājumiem. Notiks arī lietišķās spēles par aktuālām tēmām, sniedzot praktiskas un daudzpusīgas zināšanas par mums apkārt notiekošajiem procesiem.

Studiju kursā aplūkotās tēmas:

• Piesārņojums;
  • Tīrāka ražošana;
  • Enerģija;
  • Atjaunojamie energoresursi;
  • Klimata tehnoloģijas;
  • Ekodizains u. c.

Pēc studiju priekšmeta sekmīgas apgūšanas tiks izsniegta RTU Tālākizglītības apliecība un sertifikāts. RTU studenti šo priekšmetu var izvēlēties arī kā C daļas (brīvās izvēles) studiju priekšmetu un tādā gadījumā novērtējums parādīsies arī diploma pielikumā.

Nodarbības notiks sākot ar 7. februāri katru otro otrdienu no plkst. 16.30 līdz 19.50, Kronvalda bulvārī 1–21. auditorijā.

Pieteikties studiju priekšmetam var RTU Tālākizglītības nodaļā Kaļķu ielā 1–208. kabinetā pie Ita Gunne vai pa e-pastu: , tālr. 67089439.

Pieteikšanās beigusies!

Vairāk informācijas Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta mājaslapā.

5. janvāris, 2012 plkst. 14:22