Aicina pieteikties atklātajam tiešsaistes studiju kursam «Vides inženierzinātne»

19. februāris, 2021
Foto: Pixabay.com

RTU Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes (EVIF) Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts (VASSI) aicina visus interesentus uz bezmaksas atklāto tiešsaistes studiju kursu «Vides inženierzinātne», piedāvājot pilnveidot zināšanas par vidi, klimatu, enerģijas un tehnoloģiju inovācijām Latvijā un pasaulē. Pieteikšanās – līdz 1. martam.

Studiju kursā nozares speciālisti sniegs informāciju par vides inženierzinātnes pamatnostādnēm citās zinātnēs, par temata aktualitāti mūsdienu sabiedrībā, vides problēmām, to ietekmi uz nākamajām paaudzēm un citiem ar vidi saistītiem jautājumiem, piemēram, klimatu, enerģijas un tehnoloģiju inovācijām Latvijā un pasaulē.

Kursā aplūkojamie temati:

• Bioresursi
  • Aprites ekonomika
  • Ekodizains
  • Tīrāka ražošana
  • Pilsētvide
  • Transporta attīstība
  • Energoapgāde

Studiju kursu laikā tiks piedāvātas arī lietišķās spēles par aktuāliem tematiem.

Nodarbības notiks astoņas nedēļas – no 31. marta līdz 19. maijam trešdienās plkst. 16.30–19.00 Zoom platformā.

Katrs dalībnieks, kuš sekmīgi būs nokārtojis kursa prasības (75% apmeklējums un kursa darbs), saņems RTU tālākizglītības sertifikātu 2 kredītpunktu (3 ECTS) apjomā.

Papildu informācija un pieteikšanās – VASSI mājaslapā

Studiju kursu VASSI rīko sadarbībā ar RTU Tālākizglītības nodaļu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

19. februāris, 2021 plkst. 18:56