RTU studenti uz starptautiskajām sacensībām Ungārijā šogad vedīs jau divus pašu būvētus pneimobiļus

4. - 6. maijs, 2017
Foto – Mārtiņš Dirvēns

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) studiju programmas «Automobiļu transports» studenti, kuru kodolu veido studenti Māris Cirša, Artūrs Smalkais un Armands Krūmiņš, uz desmitajām starptautiskajām pneimobiļu sacensībām šogad dosies divu komandu sastāvā, inženiertehnisko studentu sacensībās piedaloties nu jau ar diviem pašu būvētiem pneimobiļiem. RTU studenti sacensībās piedalās jau otro gadu, un šogad tās no 4. līdz 6. maijam notiks Ungārijas pilsētā Egerā.

2016. gada RTU MTAF studentu komandas «RTU Auto» pieteikuma video devītajām starptautiskajām pneimobiļu sacensībām.

Pasākumu kalendārs

RTU Sabiedrisko attiecību departaments