Promocijas darbu aizstāvēs Nikolajs Glīzde

12. janvāris, 13:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6B, 513. telpa

2024. gada 12. janvārī plkst. 13.00 RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-22» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 513. auditorijā.

Nikolajs Glīzde aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Bezpilota lidaparāta sistēmas ar palielinātu lidojuma ilgumu izstrāde» (angļu valodā «Remotely Piloted Aircraft System with Extended Endurance Development») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Asociētais profesors Ph. D Ali Arshad, Rīgas Tehniskā universitāte, promocijas padome «RTU P–22», Latvija;
  • Profesors Dr. hab. sc. ing. Krzisztof Stanislav Szafran, Aviācijas institūts, Polija;
  • Profesors Dr. hab. sc. ing. Rafal Andrzej Chatis, Kielce Tehnoloģiskā universitāte, Polija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

27. decembris, 2023 plkst. 0:00