Promocijas darbu aizstāvēs Maija Kavosa

2. februāris, 10:00
Rīga, Kalnciema iela 6, 209. auditorija

2024. gada 2. februārī plkst. 10 Rīgas Tehniskās universitātes Sociālo zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-09» atklātā sēdē Rīgā, Kalnciema ielā 6, 209. auditorijā.

Maija Kavosa aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Personu sertificēšana un tās pilnveides risinājumi Latvijā», angļu valodā «Certification of Persons and its Development Solutions in Latvia» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai sociālajās zinātnēs (politikas zinātnes nozarē).

Recenzenti:

• profesors Dr. oec. Armands Auziņš, Rīgas Tehniskā universitāte, promocijas padomes «RTU P-09» recenzents;
  • profesore Dr. sc. pol. Iveta Reinholde, Latvijas Universitāte, Latvija;
  • profesore Dr. hab. Joanna Paliszkiewicz, Warsaw University of Life Sciences, Polija.

Aizstāvēšanas norisei varēs sekot līdzi tiešraidē platformā Zoom.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

18. janvāris plkst. 0:00