Promocijas darbu aizstāvēs Ilze Jankovska

16. janvāris, 14:00
Rīga, Kalnciema iela 6, 209. telpa

2024. gada 16. janvārī plkst. 14.00 RTU Sociālo zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-09» atklātā sēdē Rīgā, Kalnciema ielā 6, 209. auditorijā.

Ilze Jankovska aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Krīžu un virtuālās vides ietekme uz mūsdienu patērētāju» (angļu valoda «The Impact of Crises and the Virtual Environment on Contemporary Consumer») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai sociālajās zinātnēs (ekonomikas un uzņēmējdarbības nozarē).

Recenzenti:

• prof. Dr. oec. Inga Lapiņa, Rīgas Tehniskā universitāte, promocijas padomes «RTU P-09» recenzente, Latvija;
  • doc. Dr. oec. Santa Bormane, Rīgas Stradiņa universitāte, Latvija;
  • asoc. prof. Dr. oec. Agne Gadeikiene, Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Lietuva.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

27. decembris, 2023 plkst. 0:00