Promocijas darbu aizstāvēs Dmitrijs Gorbačovs

23. februāris, 13:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6B, 513. auditorija

2024. gada 23. februārī plkst. 13 Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-22» atklātajā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 513. auditorijā.

Dmitrijs Gorbačovs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Gumijas korda elastīgo sajūgu un to stiprinājuma bultskrūvju atteikumu pētījums», angļu valodā «Failure Study of Rubber Cord Flexible Couplings and their Mounting Bolts» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Dr. habil. sc. ing. Vladimirs Šestakovs, Rīgas Tehniskā universitāte, promocijas padome «RTU P-22», Latvija;
  • Dr. habil. sc. ing. Marijonas Bogdevičius, Viļņas Ģedimina universitāte, Lietuva;
  • Dr. sc. ing. Valeriy Kuznetsov, Dzelzceļa institūts (Instytut Kolejnictwa), Polija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

2. februāris plkst. 0:00